05 czerwca 2017 19:02

IX PIKNIK INTEGRACYJNY

Już po raz dziewiąty w naszej szkole odbył się Piknik Integracyjny, który w tym roku przebiegał pod hasłem: "Wspólna Grywalizacja". 3 czerwca - uczniowie, absowenci, rodzice i nauczyciele naszej szkoły oraz Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Muminki" razem spędzili wolny czas, ucząc się wzajemnej pomocy i otwartości na drugiego człowieka.
Zabawę rozpoczęliśmy od oglądnięcia przedstawienia teatralnego w wykonaniu aktorów z "Teatru pod dobrym okiem", który prowadzi pan Ryszard Wawer. Swoim występem zrobili prawdziwą furorę. Przedstawili kilka wersji baśni w zupełnie nowej odsłonie. Śmiechu było co niemiara.
Następnie wszyscy zostali podzieleni na cztery kolorowe grupy, które wymieniały się zadaniami w poszczególnych salach. Zadaniami były: "Szalone karaoke", "Plastyczne puzzle", "Sportowy show" oraz " Kolorowa niespodzianka". Nie zabrakło oczywiście stałych punktów naszych pikników, czyli loterii fantowej, pieczonych kiełbasek i pysznych ciast, które upiekły na tą okazję mamy i babcie. Wszyscy uczestnicy zabawy dostali pamiątkowe upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym mogliśmy wspólnie spędzić ten dzień:

- sklepowi "Lewiatan" z Górki,

- piekarni "Pawlak" z Myślachowic,

- Radzie Rodziców naszej szkoły,

- sklepowi BiuroMax z Chrzanowa,

- pani Katarzynie Majewskiej - radnej gminy Trzebinia,

- Urzędowi Miasta Trzebinia - Wydziałowi Promocji oraz Wydziałowi Spraw Społecznych.