Informacje na temat programu "Dobry start" znajdują się w Menu Głównym

18 maja 2017 20:35

Z muzyką i książką za pan brat...

18 maja klasa IV wyruszyła na pieszą wycieczkę.

Pierwszym punktem programu było dotarcie do Dworu Zieleniewskich na poranek muzyczny. Drogę pokonaliśmy pieszo pod czujnym okiem Marysi Chmielowskiej, która była naszą przewodniczką.

Na miejscu uczestniczyliśmy w lekcji muzyki. Poznaliśmy brzmienie i budowę gitary. Wysłuchaliśmy kilku utworów zaśpiewanych przez solistkę przy akompaniamencie tego instrumentu.

W muzycznym nastroju ruszyliśmy w kierunku MBP w Trzebini. Na miejscu obejrzeliśmy wystawę prac uczniów nagrodzonych w konkursie plastycznym,a zorganizowanym w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini.

W dziale dziecięcym czekały na nas panie bibliotekarki, które zorganizowały lekcję biblioteczną. Był czas na rozwiązywanie zagadek, kalambury, szukanie piegów pana Kleksa:)

Po wesołej zabawie udaliśmy się ... na lody, zapiekanki i inne smakołykiWyluzowany

Piękna pogoda dodawała nam uśmiechu i energii.

AP