Dane do KRS znajdują się w zakładce DOKUMENTY

15 września 2020 21:51 | Aktualności

ZAKROPKOWANY DZIEŃ

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. To co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia organizowane są zajęcia, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Wszyscy uczniowie naszej szkoły również mieli okazję wykorzystać kropkę do nauki i zabawy: wyszukiwali w tekstach wyrazy zawierające literki z kropką,odkodowywali ukryte wyrazy,łączyli kropki,aby powstał rysunek,rysowali kredą na szkolnym tarasie.Powstały również różne prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik.Na zajęciach informatyki również królowała kropka. Każda dzisiejsza aktywność pokazała dzieciom,że każdy coś potrafi i ma jedyny niepowtarzalny talent :-)