Dane do KRS znajdują się w zakładce DOKUMENTY

25 czerwca 2020 10:12 | Aktualności

Projekt dydaktyczny "Trzebinia moja mała Ojczyzna"

Czerwiec, to termin realizowania w naszej szkole projektu dydaktycznego „Trzebinia moja mała Ojczyzna”. Projekt był realizowany zdalnie w klasach 5-8 na lekcjach geografii. Chętni uczniowie biorący udział w projekcie, z dużym zaangażowaniem wykonywali postawione przed nimi zadania: wyszukiwali ciekawostki o naszej gminie, opisywali jej walory przyrodnicze i kulturowe oraz prezentowali atrakcje turystyczne Trzebini. Realizując projekt, uczniowie wymienili własne spostrzeżenia, podzielili się wiedzę o regionie i jeszcze lepiej poznali swoje miejsce zamieszkania. Największe zaangażowanie w realizację projektu wykazali uczniowie klasy 5. Wykonali oni ciekawe i piękne pocztówki o swoim ukochanym mieście.