Dane do KRS znajdują się w zakładce DOKUMENTY

24 czerwca 2020 19:53 | Aktualności

KATECHIZMY i ĆWICZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

Kończąc rok szkolny warto odłożyć katechizm z religii, aby móc go w nowym roku szkolnym oddać / odsprzedać komuś z młodszej klasy. Wyjątkiem będą w nowym roku szkolnym uczniowie, którzy kończą klasę 5 - od września będzie bowiem obowiązywał nowy katechizm do klasy 5.

Poniżej szczegółowy wykaz katechizmów na nowy rok szkolny

Życzę dobrych i spokojnych wakacji:)

WYKAZ  KATECHIZMÓW  NA ROK SZKOLNY  2020/2021:

KLASA 1:  „Bóg jest naszym Ojcem” – ćwiczenia do nauki religii w kl. I szkoły podstawowej.  Redakcja  – ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A. Berski, wydawnictwo – Św. Stanisława, Kraków.

KLASA 2:  „Kochamy Pana Jezusa” – ćwiczenia do nauki religii dla kl. II szkoły podstawowej.  Redakcja – ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A. Berski, wydawnictwo – Św. Stanisława, Kraków.

KLASA 3: „ Przyjmujemy Pana Jezusa” – podręcznik do nauki religii dla kl. III szkoły podstawowej. Redakcja – ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A. Berski, wydawnictwo – Św. Stanisława, Kraków.

Podręcznik można  odkupić od poprzedniej klasy III.

KLASA 4: „ Słuchamy Pana Boga” – podręcznik do nauki religii w klasie IV szkoły podstawowej, autorzy – ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski, wydawnictwo – Św. Stanisława, Kraków.

Podręcznik można  odkupić od poprzedniej klasy IV.

KLASA 5: „Jezus dla człowieka” – podręcznik do nauki religii dla kl. V szkoły podstawowej, autorzy – ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski, wydawnictwo – Św. Stanisława, Kraków.

PODRĘCZNIK NOWY – NIE MOŻNA ODKUPIĆ OD POPRZEDNIEJ KLASY V !!

KLASA 6: „W Kościele umacniamy wiarę” – podręcznik do nauki religii dla kl. VI szkoły podstawowej, autorzy – ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski, wyd. Św. Stanisława, Kraków.

Podręcznik można  odkupić od poprzedniej klasy VI.

KLASA 7: „Spotykamy się z żywym słowem” – podręcznik do nauki religii dla kl. VII szkoły podstawowej, autorzy – ks. T. Panuś, R. Chrzanowska, M. Lewicka, wyd. Św. Stanisława, Kraków.

Podręcznik można  odkupić od poprzedniej klasy VII.

KLASA 8: „Żyjemy w miłości Boga” – podręcznik do nauki religii dla kl. VIII szkoły podstawowej, autorzy – ks. T. Panuś, R. Chrzanowska, M. Lewicka, wyd. Św. Stanisława, Kraków.

Podręcznik można  odkupić od poprzedniej klasy VIII.