Dane do KRS znajdują się w zakładce DOKUMENTY

31 maja 2020 12:05 | Aktualności

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej

Od poniedziałku tj. 01.06. rozpoczynamy procedurę zwrotu podręczników do biblioteki. W pierwszej kolejności podręczniki zwracają uczniowie z klas 4-8.
1. Przyjmowane będą tylko kompletne zestawy, z których uczeń korzystał w tym roku szkolnym.
2. Książki powinny być czyste; proszę zdjąć plastikowe okładki; wymazać notatki robione ołówkiem; wyjąć wszystkie zbędne dodatki(np.kartki z notatkami ucznia).
3. Proszę sprawdzić szczególnie książki do informatyki, bo część z nich jest w pracowni informatycznej. Nie wszyscy uczniowie zostawili jednak te książki w szkole,więc musza mieć je przy sobie w momencie zwrotu.
4. Za książki zniszczone/ zgubione rodzic/ opiekun prawny ucznia uiszcza właściwą opłatę na konto szkoły(zgodnie z zapisami zawartymi w regulaminie).
5. Nie zwracamy ćwiczeń; pozostają one własnością ucznia.
6. Przypominam o zwrocie innych pozycji książkowych (np. lektur).

Godziny otwarcia biblioteki:
środa tj. 03.06. - 10.30 - 13.30