Informacje na temat programu "Dobry start" znajdują się w Menu Głównym

06 lutego 2018 21:35 | Aktualności

Karnawałowe szaleństwo!

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. We wtorek 6 lutego 2018 r.  w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas  IV-VII.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, gdyż zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorową bibułą i balonami  zachęcała do wesołej zabawy. Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Podczas zabawy odbył się konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Kandydaci prezentowali swoje stroje i umiejętności. Jury, które składało się przedstawicieli klas V, VI, VII miało nie lada wyzwanie. Zwycięzcami zostali: Kornelia Gergont z kl. V (I miejsce), Alan Tomasiczek z kl. IV (II miejsce) i Judyta Dudek z kl. IV (III miejsce). Ponadto przeprowadzano konkurs na króla i królową balu. Królem został Jakub Surowiak z kl. IV, a Królową Nikola Żbik z kl. V. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez wspaniałego DJ pana Pawła Spytkowskiego, wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na pyszną pizzę.  Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Wielkie podziękowania dla naszego DJ Pana Pawła Spytkowskiego za profesjonalizm  i stworzenie wspaniałej atmosfery.

Dziękujemy także, jak zwykle, niezawodnym Rodzicom za pomoc  w  zorganizowaniu wspaniałej zabawy, a w szczególności wielkie podziękowania dla  Pana Artura Gregorczyka, bez którego nie mielibyśmy tak świetnego DJ, dla Pani Olgi Surowiak za słodkości i smakołyki, a także dla Pani Ewy Korbiel i Mirosławy Olearczyk za dowóz pysznej pizzy.

Dziękujemy również nauczycielom za opiekę.