Informacje na temat programu "Dobry start" znajdują się w Menu Głównym

05 lutego 2018 19:03 | Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole!

Co roku w całej Polsce i w wielu krajach świata, obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu.
Ideą tego wydarzenia, jest propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Organizatorem tego wydarzenia w naszym kraju  jest Polskie Centrum Programu Safer Internet.
W tym roku DBI świętowaliśmy  w naszej szkole 5 lutego
pod hasłem: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.  Młodzież w klasach pod opieką swoich wychowawców,  rozwiązywała  krzyżówki, układała z puzzli tegoroczne hasło DBI, wymyślała rymowanki  oraz wykonała plakaty dowolną techniką: „Czwórka tolerancyjna i cyfrowobezpieczna”. Dodatkowo w szkole, przygotowano „podchody” połączone z realizacją różnych, ciekawych zadań .
Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie!  Zwyciężyła  klasa VII, która najlepiej wywiązała się z powierzonych im zadań. Serdecznie gratulujemy!