22 stycznia 2018 21:33 | Aktualności

O lapbookach w klasie IV

Uczniowie klasy IV, zachęceni przez starszych kolegów, również podjęli się trudu wykonania lapbooków. Dotyczyły one lektur szkolnych omawianych w klasie IV na lekcjach języka polskiego: "Opowieści z Narnii" i "Mikołajka". Po zapoznaniu się z terminem i zasadami tworzenia "książek na kolanach", przyszedł czas na właściwą pracę nad projektem. Kulminacyjnym punktem realizacji projektu była indywidualna lub grupowa prezentacja lapbooków. Efekty pracy uczniów były zdumiewające, świadczące o ich niezwykłej pomysłowości i kreatywności. Wszystkie prace były wykonane zgodnie z wymogami, bardzo starannie i pięknie. Sami uczniowie przyznali, że praca podczas tego projektu była długa, ale bardzo ciekawa i przyniosła im wiele radości. Zapraszamy do galerii tych pięknych prac.

A.K