29 grudnia 2017 18:47 | Aktualności

Klasa II w bibliotece - pasowanie na czytelnika!!

8. XI., klasa II pod opieka swojej wychowawczyni, pani Jolanty Pikusy, odwiedziła bibliotekę szkolną. Uczniowie wysłuchali opowiadania o tym, jak książka zmieniała się w ciągu swojej historii, następnie sami odpowiadali na pytania, jak czytelnik powinien traktować książkę. Kiedy już wykazali się odpowiednią wiedzą, nastąpił uroczysty moment pasowania na czytelnika przy pomocy Encyklopedii Wiedzy o Książce. Świeżo mianowani czytelnicy złożyli przysięgę, że zawsze będą szanować książki i dbać o nie. Otrzymali imienne świadectwa mianowania, wypożyczyli kolejną lekturę i na tym skończyła się miła wizyta.