11 grudnia 2017 20:27 | Aktualności

MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA 2017

JEST MOC ! ! !

Jak każdego roku nasza szkoła brała udział w pięknym wydarzeniu "Mikołajki dla Schroniska".Zbieralismy dary dla bezdomniaków ze schroniska w Oświecimiu.W tym roku zebraliśmy143 kg karmy i całe mnóstwo kocy,ręczników i pościeli.

Wszystkie zebrane dary dla zwierzaków dołączone zostały do darów zbieranych przez wspaniałą p.Izę Prochal-Kuchcińską,jej męża Arkadiusza i p.Dominikę Brożek-to oni rozkręcili tę akcję i są jej motorem.

W niedzielne przedpołudnie wyruszył mikołajowóz z ponad 5-cioma tonami darów dla zwierząt,których zawiedli ludzie - ale istnieją ludzie,krórzy pragną zatrzeć to zło.

Więcej zdjęć na szkolnym FB