04 grudnia 2017 21:24 | Aktualności

PODSUMOWANIE KAMPANII "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"

W 2017 roku ogólnopolska kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł" przebiegała pod hasłem - "Na skrzydłach przyjaźni". Uczniowie naszej szkoły realizowali poszczególne zadania od kwietnia 2017 roku do końca listopada 2017 roku. Uczestniczyli w warsztatach: "Mój przyjaciel", "Jaki jestem? Jaka jestem?", "Ja i moja grupa", "Ile jestem wart?". Wszystkie te zajęcia miały na celu uświadomienie uczniom, jak bardzo ważne w codziennym życiu są pozytywne relacje w grupie rówieśniczej. Budowali też poczucie własnej wartości, uczyli się aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Dodatkowo brali udział w organizowanych konkursach. Przedstawiamy zdjęcia z ostatniego konkursu dotyczącego prezentacji hasła "PRZYJAŹŃ". Tegoroczna edycja ZTU spotkała się z zainteresowaniem uczniów oraz dużą aktywnością. Dziękujemy wszystkim za udział.