03 grudnia 2017 12:20 | Aktualności

EKOEDUKACJA "OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA"

Uczniowie klas I, II i IV wzięli udział w programie ekologicznym organizowanym przez Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" w Chrzanowie.W ramach realizacji tego programu uczniowie brali udział w bardzo ciekawych zajęciach, podczas których dowiedzieli się co obecnie i w najbliższych latach zagraża naszej planecie i w jaki sposób każdy z nas ( nie ważne w jakim jest wieku) może przyczynić sie do ochrony środowiska. Dzieci były zdziwione, że z przedmiotów, które wyrzucamy do koszy można jeszcze zrobić tyle użytecznych rzeczy. Zajęcia zakończyły się wspaniałą zabawą z wykorzystaniem przedmiotów zrobionych z surowców wtórnych. Pozostałych uczniów i ich rodziców zachęcamy do naśladownictwa, ponieważ warto wiedzieć, że "nie ma śmieci - są surowce".

A.Z.