01 grudnia 2017 22:32 | Aktualności

Szkolna Dyskoteka Andrzejkowa

W listopadową ciemną noc,

swój los wywróżę sobie,

bo wróżby dziwną mają moc,

mówiły mi o Tobie.

Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym Adwentem. Z tej okazji 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wróżb przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart, czy też magicznych serc, więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, czy też mógł poznać swoją przyszłość dzięki przelewaniu wosku przez dziurkę od klucza, co okazało się świetną zabawą. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Chcieliśmy również bardzo serdecznie podziękować Rodzicom za ich wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację dyskoteki. A w szczególności: Pani Dominice Gregorczyk za przepiękne dekoracje, Państwu Małgorzacie i Pawłowi Dudom za pomoc w przygotowaniach sali i organizacji salonu wróżb, a także Pani Oldze Surowiak za załatwienie świetnych DJ-ów.

Zobaczcie sami, jak świetnie się bawiliśmy!