01 grudnia 2017 19:54 | Aktualności

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

30 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach warsztatowych z zakresu profilaktyki bezpiecznych zachowań. Pierwsza grupa, uczniowie z klas I-III uczestniczyli w lekcji: "Bądź świadomy i odpowiedzialny", dotyczącej bezpieczeństwa i postawy zachowania w kontekście przemocy. Dzieci uczyły się także, jak prawidłowo reagować na zaatakowanie przez psa. Starsi uczniowie, z klas V-VII, wzięli udział w warsztatach z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Były to zajęcia pt. "Internetowe dylematy". Duża wiedza prowadzącego, doświadczenie oraz żywy i aktywny sposób prowadzenia warsztatów spotkały się z zainteresowaniem uczniów i aktywnym udziałem.