12 listopada 2017 19:50 | Aktualności

SZACHY - królewska gra.

Uczniowie z klasy pierwszej będą uczyć się grać w szachy. Pierwsze zajęcia swoją obecnością uświetnili znakomici goście: Pan Janusz Szczęśniak - Starosta Powiatu Chrzanowskiego oraz Pan Andrzej Miranowicz - Dyrektor Trzebińskiego Centrum Administracyjnego. Gości w murach naszej szkoły przywitała Pani Aneta Gawin - Dyrektor SP4. Znany i wytrawny szachista jakim jest Pan Starosta ciekawie opowiadał o możliwościach i walorach intelektualnych tej królewskiej gry. Uczy logicznego myślenia lecz także może być świetną formą rozrywki. Pan Starosta wyraził chęć rozegrania z nami turnieju. Czujemy się zachęceni i zmobilizowani do nauki gry w szachy.

D.O.