08 listopada 2017 19:18 | Aktualności

ŚNIADANIE DAJE MOC!

8 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami obchodzili ogólnopolskie święto śniadania. Wykonane przez uczniów kolorowe, pyszne kanapki i owocowe koktajle pojawiły sie w tym dniu na szkolnych ławkach. Poza zjedzonym smacznym i zdrowym posiłkiem dzieci dowiedziały się dlaczego śniadanie jest tak ważne dla prawidłowego rozwoju organizmu: ŚNIADANIE DAJE SIŁĘ! Pamiętajmy by je zjadać przed wyjściem do szkoły. Nauczyciele przypomnieli również swoim podopiecznym o 12 zasadach zdrowego odżywiania.

W taki oto sposób nasza szkoła kolejny raz promuje  wśród uczniów modę na zdrowe odżywianie.

J.P.

B.R-M