15 października 2017 19:45 | Aktualności

Jesteśmy już uczniami!

Dnia 13 października 2017r. na deskach sali gimnastycznej pierwszoklasiści przed całą społecznością uczniowską pięknie się przedstawili oraz przeszli test sprawności, uśmiechu, znajomości ruchu drogowego. Wszystkie zadania komisja konkursowa oceniła pozytywnie, dlatego pani dyrektor Aneta Gawin dokonała uroczystego pasowania na ucznia. Wszystkie dzieci otrzymały legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy, kuferki uczniowskie oraz szkolne mundurki.

Serdecznie witamy uczniów z klasy pierwszej jako pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

W tym również dniu uczniowie złożyli życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom obsługi i administracji serdeczne życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.

D.O.

BRM