30 września 2017 21:29 | Aktualności

Dzień Chłopaka w klasie czwartej.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na terenie wokół szkoły uczniowie klasy czwartej hucznie obchodzili Dzień Chłopaka. Żeby nabrać sił imprezę zaczęliśmy od pieczenia i zajadania pysznych kiełbasek. Po uczcie przystąpiliśmy do zabawy. Chłopcy uczestniczyli w konkurencjach, które oceniały wszystkie dziewczynki.Panowie rywalizowali o tytuł "Mistera klasy czwartej". Po udziale we wszystkich konkurencjach tj.: śpiewanie tekstu na wybraną przez siebie melodię, rysowanie portretu koleżanki, zajadanie cytryny z wesołą miną oraz skoki na skakance, podliczono punkty i okazało się, że "Misterem klasy czwartej" został Jakub Surowiak. Zarówno on, jak i pozostali chłopcy zostali nagrodzeni słodyczami i gromkimi brawami. Imprezę zakończyliśmy wspólną zabawą na szkolnym boisku.

A.Z.