29 września 2017 14:22 | Aktualności

" DUCH SKRZYNI"

W piątek 29 września br. uczniowie klas I-III mieli okaję wziąć udział w interaktywnym przedstawieniu teatralnym pt. " Duch skrzyni. Różnorodność kultur mieszkańców Europy" w kinie SZTUKA w Chrzanowie. Spektakl przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego. Dzieci poznały historię 9-letniego Kuby, który przypadkowo uwolnił złego ducha skrzyni żywiącego się strachem, nienawiścią, zazdrością, bólem i łzami. Wspólnie z Puszkiem- psem Kuby uczniowie odbyłi podróż po krajach Europy w poszukiwaniu największego skarbu świata i słów-kluczy, które powstrzymałyby złośliwego demona. Dzięki pomocy rezolutnego byczka Hose z Hiszpanii, Kubie udało się zwyciężyć złego demona. Został on pokonany dobrym słowem, zaś największym skarbem świata okazały się DZIECI.

D.O

J.P