Relacja z konkursu - 28 kwietnia 2017

Dnia 28 kwietnia 2017 w naszej szkole odbył się już V Powiatowy Konkurs Piosenki w J. Angielskim dla przedszkoli i szkół podstawowych klas młodszych pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini. W konkursie wzięło udział łącznie 44 uczestników z całego Powiatu. Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 przy współpracy z wydawnictwem Macmillan, Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini oraz Szkołą Językową Study Centre. Zadanie konkursowe polegało na zaśpiewaniu dowolnej piosenki z repertuaru dziecięcego w języku angielskim. Jury w składzie: Lektor języka angielskiego ze szkoły językowej Study Centre, nauczyciel muzyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego w przedszkolu przy ocenie wzięło pod uwagę nie tylko poprawność językową ale także ciekawą interpretację oraz dobór repertuaru do wieku dziecka. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i bez zakłóceń a uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Jury wyłoniło pierwsze, drugie i trzecie miejsce w pierwszej turze dla przedszkolaków i w drugiej turze dla szkół. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w Konkursie oraz drobne upominki dzieki temu każde dziecko czuło się wyróżnione i nie wróciło do domu z pustą ręką. Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom a nauczycielom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie swoich podopiecznych a oto wyniki:

Przedszkola:

I miejsce: Zuzanna Flis (PS nr 1 w Trzebini)

II miejsce ex aequo: Lena Jastrzębska (PS nr 11 w Chrzanowie) oraz Wojciech Budasz (PS nr 1w Trzebini)

III miejsce: Natalia Korzeniowska (Odział przedszkolny przy SP nr 3 w Trzebini)

Szkoły:

I miejsce: Amelia Nowak (SP nr 1 w Chrzanowie)

II miejsce: duet: Natalia Szyndler - Salgueiro i Liliana Jastrzębska (SP nr 5 w Chrzanowie)

III miejsce ex aequo: Maja Ziętarska (SP nr 4 w Trzebini) oraz Bartosz Kaleta (SP w Psarach)