Dane do KRS znajdują się w zakładce DOKUMENTY

KADRA PEDAGOGICZNA

 mgr Aneta Gawin – dyrektor szkoły, język angielski

agawin@superszkolna.pl


mgr Tomasz Baudler –  wychowanie fizyczne,  technika, wychowawca klasy 5, zajęcia świtlicowe,

tbaudler@superszkolna.pl

 

mgr Agnieszka Pawłowska –   wychowawca klasy 7, język polski, muzyka, biblioteka

apawlowska@superszkolna.pl

 

mgr Katarzyna Micał – Pachlewska – wychowawca klasy 4, j. angielski, muzyka, logopedia

kmicalpachlewska@superszkolna.pl

 

mgr inż. Joanna Kowalska – Bońkowska – wychowawca klasy 8, matematyka, informatyka,

jkowalskabonkowska@superszkolna.pl

 

mgr Anna Pawletta - religia, , historia, wiedza o społeczeństwie

apawletta@superszkolna.pl

 

mgr Alicja   Kurzymska    - wychowawca klasy 6, język polski, pedagog szkolny

akurzymska@superszkolna.pl

 

mgr Jolanta Pikusa – wychowawca klasy 1, nauczanie wczesnoszkolne, zajęcia świetlicowe

jpikusa@superszkolna.pl

 

mgr Beata Radmacher – Muzyka – wychowawca klasy 2, nauczanie wczesnoszkolne, wychowanie do życia w rodzinie

bradmachermuzyka@superszkolna.pl

 

mgr Dorota Olaszewska –  wychowawca klasy 3, nauczanie wczesnoszkolne, zajęcia świetlicowe

dolaszewska@superszkolna.pl

 

mgr Ferenc - Plac Jolanta- chemia, biologia

jferencplac@superszkolna.pl

  

mgr Iwona Leś - Kubik -  informatyka, geografia

ileskubik@superszkolna.pl

 

ksiądz Michał Korbel - religia

mkorbel@superszkolna.pl

 

mgr Andrzej Rejman- wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

arejman@superszkolna.pl

 

mgr Małgorzata Ropka -zajęcia reawalidacyjne

mropka@superszkolna.pl

 

mgr Marta Czarnecka - matematyka, fizyka, przyroda

mczernecka@superszkolna.pl


mgr Monika Kula - dorazdztwo zawodowe

 mkula@superszkolna.pl

 

mgr Katarzyna Kaput - język niemiecki

kkaput@superszkolna.pl