Kadra Pedagogiczna

 

mgr Aneta Gawin – dyrektor szkoły, język angielski

agawin@superszkolna.pl


mgr Tomasz Baudler –  wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne

tbaudler@superszkolna.pl

 

mgr Agnieszka Pawłowska –   wychowawca klasy 5, język polski, plastyka

apawlowska@superszkolna.pl

 

mgr Katarzyna Micał – Pachlewska – urlop zdrowotny

kmicalpachlewska@superszkolna.pl

 

mgr inż. Joanna Kowalska – Bońkowska – wychowawca klasy 6, matematyka

jkowalskabonkowska@superszkolna.pl

 

mgr Anna Pawletta - religia, muzyka, historia

apawletta@superszkolna.pl

 

mgr Alicja   Kurzymska    - pedagog szkolny, historia, język polski

akurzymska@superszkolna.pl

 

mgr inż. Anna Zalewska – wychowawca klasy 4, przyroda, biologia, wychowanie fizyczne

azalewska@superszkolna.pl

 

mgr Jolanta Pikusa – wychowawca klasy 2, nauczanie wczesnoszkolne

jpikusa@superszkolna.pl

 

mgr Beata Radmacher – Muzyka – wychowawca klasy 3, nauczanie wczesnoszkolne, wychowanie do życia w rodzinie

bradmachermuzyka@superszkolna.pl

 

mgr Dorota Olaszewska –  wychowawca klasy 1, nauczanie wczesnoszkolne

dolaszewska@superszkolna.pl

 

mgr Karolina Żbik - język angielski, język niemiecki

kzbik@superszkolna.pl

 

mgr  Katarzyna Duda - biblotekarz

kduda@superszkolna.pl

 

mgr Anna Litwińska - chemia

alitwinska@superszkolna.pl

 

mgr Iwona Leś - Kubik - zajęcia komputerowe, geografia

ileskubik@superszkolna.pl

 

mgr Anna Kozikowska - fizyka

akozikowska@superszkolna.pl

 

mgr Katarzyna Ciepiela - Zborowska - doradztwo zawodowe

kciepielazborowska@superszkolna.pl

 

mgr Katarzyna Majewska - rewalidacja, logopedia

kmajewska@superszkolna.pl

 

ksiądz Paweł Masłoń - religia

kspmaslon@superszkolna.pl